Hakkımızda - Karahan Gold
Karahan Gold
Çağrı Merkezi
Hakkımızda

Karahan Kuyumculuk 1989 yılında FAİK KARAHAN tarafından kurulmuştur,1989 yılından itibaren satışa sunduğu özel koleksiyonları ve ürün çeşitliliği ile Gaziantep’te kuyumculuk sektörünün ileri gelenleri arasında bulunmaktadır.

   Firma kurucusu Faik KARAHAN’in kendisini başarıya götüren hikayesi, 1989 yılında sektördeki aile işletmesine adım atmasıyla başlıyor. Daha sonrasında kendi oluşumunu kurmayı hedefleyerek, Antalya’nın Alanya ilçesi’nde KARAHAN KUYUMCULUK adıyla açtığı mağaza ile günümüzdeki firmasının temellerini atıyor. Karahan Kuyumculuk’un gelişimine etki eden en büyük faktörlerden biri olan 2000 yılında  farklı bir lokasyonda yani Gaziantep’te açılan mağaza ile konumunu ileri taşıyan Karahan Kuyumculuk, büyüme stratejisine yönelik büyük adımını atmış olur.

   2000’lerin başında Gaziantep’te ki mağazası ile sektördeki konumunu güçlendiren firma, 2015 yılı itibariyle mağazasını Gaziantep’in kalbi Mütercim Asım Caddesi’ne taşımıştır.

   Karahan Kuyumculuk’u bu günlere taşıyan Faik Karahan ve oğlu Hakan Karahan, kuyumculuk sektöründeki konumunu her geçen gün daha da ileri taşımayı hedeflemektedir.

   Büyümenin kaliteli ürün seçimine ve ekip çalışmasına bağlı olduğu görüşünü benimseyen Faik Karahan, hedeflerini hayata geçirme noktasında dürüst ve özverili çalışmanın güçlü temeller üzerine kurulması gerektiği görüşünü ön planda tutmaktadır.

   Karahan Kuyumculuk’un bünyesine katılan yeni nesil Karahan Kuyumculuk ailesi üyesi  Hakan Karahan babası ile birlikte sektördeki misyonlarını üst seviyelere taşımayı ilke edinip,Karahan Kuyumculuk’un kuyumculuk alanındaki zengin geçmişini kalite ile harmanlayarak altın ve mücevher sevenler için büyük projeler gerçekleştirmeye devam etmektedirler.

İlkemiz: Güler yüzünüz ve memnuniyetiniz emegimizin karşılıgıdır. (Hakan karahan)